Tacy jesteśmy

1212

Środa od 21:00

Nowy sezon

Sezon 2
00:30

Opis

Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana twórcy "Kocha, lubi, szanuje", opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać.
W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę (Mandy Moore, "Szkoła uczuć") i Jacka (Milo Ventimiglia, "Herosi", "Kochane kłopoty"), którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate (Chrissy Metz, "American Horror Story: Freak Show") cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina (Justin Hartley, "Tajemnice Smallville") gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla (Sterling K. Brown "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"), porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Odcinki

 • 8

  Numer jeden

  +

  Kevin, którego uzależnienie od leków przeciwbólowych i alkoholu zaczyna odbijać się na jego zdrowiu, powraca do swojego liceum, by odebrać nagrodę. Wizyta w starej szkole wywołuje wiele wspomnień o trudach i zwycięskich chwilach w jego przeszłości. Jack, Rebecca zaczynają planować studia dla swoich dzieci.

 • 9

  Numer dwa

  +

  W życiu Kate i Toby’ego dochodzi do niespodziewanego zwrotu. Rebecca pociesza córkę, dobrze rozumiejąc uczucia związane z utratą dziecka. Kate wraca wspomnieniami do meczu, podczas którego Kevin doznał kontuzji kolana. Randall przygotowuje się do wyjazdu na studia.

 • 10

  Numer trzy

  +

  Randall i Beth stają w obliczu trudnej decyzji związanej z Deją, gdy matka dziewczynki zostaje wypuszczona z więzienia i pojawia się u nich w domu. Kevin zostaje zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości i aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. W retrospekcji, Jack zabiera nastoletniego Randalla na wycieczkę do Howard University w Waszyngtonie.

 • 11

  Piąte koło

  +

  Pearsonowie jednoczą się w niespodziewanych okolicznościach. Tymczasem Jack zaskakuje rodzinę organizując dla nich letnie wakacje.

 • 12

  Dowcip

  +

  Kate planuje zakup sukni ślubnej. Kevin przyzwyczaja się do nowego stylu życia. Randall zapoznaje się z przeszłością Williama. Jack i Rebecca zabierają dzieci do galerii handlowej.

 • 13

  To będzie ten dzień

  +

  Kevin pomaga Randallowi i Beth w realizacji pewnego projektu. Kate zastanawia się, jaki prezent zrobić Toby’emu. Jack i Rebecca rozmawiają o swojej przyszłości.

 • 14

  Pucharowa niedziela

  +

  Randall organizuje imprezę w związku z pucharowym meczem futbolu amerykańskiego. Kevin i Kate powracają do swojej przeszłości.

 • 15

  Przez granicę

  +

  Historia rodziny Pearsonów opowiedziana z perspektywy używanego przez nich samochodu.

 • 16

  Kochanie, jedziemy do Vegas

  +

  Kate i Toby jadą do Las Vegas, gdzie mają odbyć się ich kawalerskie i panieńskie wieczory. Jack i Rebecca świętują swoją rocznicę.

 • 17

  To wielkie, niesamowite, piękne życie

  +

  Randall i Beth przyjmują gości w swoim domu.

 • 18

  Ślub

  +

  Pearsonowie spotykają się, by wspólnie świętować ślub Kate i Toby'ego.