Tacy jesteśmy

1212

Środa od 21:00

Nowy sezon

Sezon 2
00:30

Opis

Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana twórcy "Kocha, lubi, szanuje", opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać.

W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę (Mandy Moore, "Szkoła uczuć") i Jacka (Milo Ventimiglia, "Herosi", "Kochane kłopoty"), którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate (Chrissy Metz, "American Horror Story: Freak Show") cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina (Justin Hartley, "Tajemnice Smallville") gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla (Sterling K. Brown "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"), porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Urodziny

  +

  Rebecca jest w ciąży z trojaczkami. Mimo to, Jack nalega, by jego żona nie zrywała z urodzinową tradycją, coś im jednak przerywa. Gdzie indziej, pracownicy urządzają Randallowi imprezę urodzinową. Tego samego dnia urodziny obchodzi Kevin, aktor grający w serialu komediowym, przeżywający osobisty kryzys oraz jego siostra bliźniaczka, która ma chandrę i dzwoni do brata, by ten ją pocieszył. W szpitalu, lekarz podtrzymuje na duchu spanikowaną Rebekę. Wkrótce dochodzi do sytuacji kryzysowej. Randall znajduje swojego biologicznego ojca, Williama, a po konfrontacji zabiera go do swojego domu, by poznał jego żonę, Beth. Z powrotem w szpitalu, Jackowi...

 • 2

  Wielka trójka

  +

  Kate trenuje jak szalona, by zrzucić niechciane kilogramy, walcząc nieustannie z brakiem cierpliwości i zachęty. Wspiera ją jej nowy chłopak, Toby, który pomaga się jej wyluzować i cieszyć życiem. Beth zaczyna kwestionować motywy Williama i postanawia dowiedzieć się, czym ten się zajmuje. Randall ma o wiele więcej na swojej głowie, biorąc pod uwagę, że w jego życiu pojawił się biologiczny ojciec. Małżeństwo i wychowywanie trójki ośmioletnich dzieci zaczyna odbijać się negatywnie na Rebecce i Jacku, zaczynają się od siebie oddalać. Kevin musi stawić czoło następstwom zwolnienia się z pracy, poradzić sobie ze swoim agentem i zastanowić, co dalej...

 • 3

  Kyle

  +

  Rebecca pojawia się z niezapowiedzianą wizytą w domu Randalla, gdzie spotyka jego biologicznego ojca, Williama. Pełen niepokoju Kevin postanawia pójść na całość i przeprowadzić się do Nowego Jorku, by szukać zatrudnienia na Broadwayu, oczekując, że jego siostra Kate, przeprowadzi się razem z nim na Wschodnie Wybrzeże. Toby jest zdeterminowany, by wyciągnąć Kate z cienia Kevina i przygotowuje specjalny dzień, podczas którego ona poczuje się najważniejsza. Jack i Rebecca zabierają swoje niemowlęta ze szpitala do domu i przyzwyczajają się do nowej roli rodziców, usiłując jednocześnie poradzić sobie ze stratą dziecka. Rebecca ma trudności z nawiązaniem...

 • 4

  Basen

  +

  W gorący dzień, Rebecca i Jack zabierają Kevina, Kate i Randalla na publiczny basen, po czym szybko zdają sobie sprawę, że każde z ich dzieci musi poradzić sobie z różnymi problemami. W Nowym Jorku, Kevin bierze udział w swoim pierwszym przesłuchaniu do sztuki na Broadwayu i spotyka ambitną aktorkę, na której on nie robi żadnego wrażenia. W restauracji, Toby wpada na swoją byłą żonę będąc w towarzystwie Kate, która natychmiast zaczyna w siebie wątpić. William omyłkowo zostaje uznany za włóczęgę przez sąsiadów Randalla, którego dom znajduje się w dzielnicy zamieszkałej w większości przez białych, co ukazuje głęboko zakorzenione kwestie rasowe.

 • 5

  Plan gry

  +

  Rebecca i Jack wdają się w kłótnię odnośnie założenia rodziny. Ujawniona zostaje rodzinna historia, która wyjaśnia odwieczną miłość Pearsonów do drużyny futbolowej Pittsburg Steelers. Po zaakceptowaniu roli w sztuce, Kevin zdaje sobie sprawę, że jej treść odnosi się jego własnego życia. Randall i Beth stają w obliczu niespodziewanego zwrotu zdarzeń.

 • 6

  Dni kariery

  +

  Kate stara się o nową pracę, która wydaje się prawie idealna, chociaż jest pewien haczyk. Randall ma wątpliwości związane z wyborem kariery i zastanawia się, czy poszedł właściwą drogą. Związek Kevina i Olivii zmierza w nowym kierunku. Rebecca i Jack mają odmienne zdanie odnośnie tego, jak mają dalej postąpić, gdy testy wykazują, iż Randall jest wybitnie uzdolnionym dzieckiem.

 • 7

  Najlepsza pralka na świecie

  +

  Poznajemy przyczyny burzliwej relacji Randalla i Kevina. Beth i William spędzają razem czas, co niespodziewanie prowadzi do ujawnienia skrywanej przez niego tajemnicy. Po wielu latach Rebecca wraca do pracy. Zarówno ona, jak i Jack dochodzą do wniosku, że się od siebie oddalili. Toby zostaje przyłapany na nieprzestrzeganiu swojej diety, przez co Kate przeżywa kryzys.

 • 8

  Pielgrzym Rick

  +

  Jack, Rebecca i trójka ich dzieci jadą do jej rodziców, by spędzić tradycyjne Święto Dziękczynienia, gdy w drodze nagle dochodzi do nieprzewidzianego objazdu. Kate podejmuje dwie drastyczne decyzje, mające poważny wpływ na jej życie. W Dniu Dziękczynienia, Kevin przyprowadza Olivię do domu Randalla, a ten w końcu dowiaduje się o tajemnicy, skrywanej przez matkę przez całe życie.

 • 9

  Wycieczka

  +

  Kate, Kevin i Randall wyjeżdżają do rodzinnej chaty, by uciec od chaotycznego Święta Dziękczynienia. Bardzo zagniewany Randall znajduje pocieszenie dzięki wyjaśnieniom swojego ojca, Jacka. Olivia wygarnia Kate okrutną prawdę, co doprowadza do rozłamu między Kevinem i jego siostrą. Rebecca i Jack nie wiedzą, co mają zrobić, gdy 9-letni Randall mówi im, że prowadzi poszukiwania swoich biologicznych rodziców.

 • 10

  Ostatnie Boże Narodzenie

  +

  Pearsonowie lądują w szpitalu w wigilię Bożego Narodzenia po tym, jak Kate dostaje zapalenia wyrostka robaczkowego. Gdy wpadają na dr K, który jest sam w szpitalu, zdają sobie sprawę, że muszą udzielić mu wsparcia, podobnie jak on zrobił to kiedyś dla nich. Obecnie, Kevin świętuje Chanukę w towarzystwie Sloane i jej rodziny. Kate nadal chce poddać się operacji. Ktoś z przeszłości Williama pojawia się ponownie w jego życiu.

 • 11

  Zrobić co należy

  +

  Kate zmaga się ze swoimi uczuciami po tym, jak Toby doznaje zawału serca. Randall stara się zaakceptować fakt, iż William zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Jesse’im. Po otrzymaniu wiadomości, że spodziewają się trojaczków, Jack i Rebecca muszą znaleźć sposób na to, by stać ich było na dom, który pomieści trzy niemowlęta. Niespodziewanie pojawia się Olivia, zaskakując zarówno Kevina, jak i Sloane.

 • 12

  Wielki dzień

  +

  Z powodu szybko zbliżającego się terminu narodzin trojaczków, wyczerpana i rozemocjonowana Rebecca zapomina o urodzinach Jacka. Dr K nie może poradzić sobie ze stratą żony i zastanawia się, jak będzie w stanie bez niej dalej żyć. Joe, strażak, który przyniósł maleńkiego Randalla do szpitala, walczy o utrzymanie własnego małżeństwa.

 • 13

  Trzy zdania

  +

  Jack i Rebecca biorą sobie zbyt wiele na głowę, zgadzając się urządzić Kate, Kevinowi i Randallowi trzy osobne imprezy z okazji dziesiątych urodzin. Randall ma trudności ze znalezieniem czasu dla Williama z powodu napiętej sytuacji w pracy. Kevin podejmuje ważną decyzję dotyczącą jego życia miłosnego. Plany związane z operacją Kate niespodziewanie ulegają zmianie.

 • 14

  Małżeńskie rozważania

  +

  Toby wtrąca się do planów Kate związanych z poddaniem się operacji. Randall ma trudności z zaakceptowaniem pogarszającego się stanu zdrowia jego ojca. Miguel i Shelly przekazują druzgocące informacje Jackowi i Rebecce, co sprawia, że ci zaczynają martwić się o swój własny związek. Rebecca dostaje wspaniałą propozycję pracy. Kevin analizuje swoje dawne związki.

 • 15

  Syn Jacka Pearsona

  +

  Kevin stresuje się z powodu premiery swojej sztuki, po czym ktoś niespodziewany udziela mu wsparcia. Randall nie może poradzić sobie z presją związaną z problemami w pracy, jak również jego niedomagającym ojcem. Walentynki Rebecki i Jacka nie idą zgodnie z planem. Toby i Kate postanawiają pogłębić swoje relacje i poznać swoje największe tajemnice.

 • 16

  Memphis

  +

  Randall i William wybierają się w podróż do Memphis, gdzie syn poznaje przeszłość swojego biologicznego ojca.

 • 17

  Co teraz?

  +

  Cała rodzina Pearsonów zbiera się w domu Randalla na niezwykłą uroczystość. Związek Kevina i Sophie pogłębia się w wieczór premiery jego sztuki. Kate nie wie, jak powiedzieć Toby’emu o śmierci swojego ojca. Między Jackiem i Rebecką narasta napięcie z powodu jej wyjazdu na tournée ze swoim zespołem.

 • 18

  Cień księżyca

  +

  Jack udaje się do Cleveland, by naprawić swoje stosunki z Rebeccą, która tego wieczoru ma wystąpić ze swoim zespołem. Randall, Kate i Kevin podejmują ważne decyzje dotyczące ich przyszłości.