The Gifted: Naznaczeni

1212

Poniedziałek 21.05

Naznaczeni - Zapowiedź

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 18 listopada o 10.30

  Piętno (Odcinek06 - S02)

 2. Poniedziałek 19 listopada o 21.05

  Bez litości (Odcinek07 - S02)

 3. Niedziela 25 listopada o 10.00

  Bez litości (Odcinek07 - S02)

Opis

Drugi sezon serialu The Gifted: Naznaczeni kontynuuje historię rodziny Struckerów po tym jak odkryli, że ich dzieci mają nadprzyrodzone zdolności, które czynią ich mutantami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Ujawnienie

  +

  Reeva Payge robi czystkę w Wewnętrznym Kręgu, pozbywając się tych, którzy się z nią nie zgadzają, co daje jej całkowitą kontrolę nad grupą. Sześć miesięcy później Podziemie Mutantów ratuje pewną dziewczynkę przed nalotem agentów Sentinel Services, nie zważając na jej rodzinę. Wbrew życzeniom reszty ekipy, Eclipse i Caitlin spotykają się z hakerem przestępcą, by uzyskać informację na temat Wewnętrznego Kręgu. Tymczasem Polaris zaczyna rodzić, a jej skurcze powodują, że wszystko, co metalowe ulega namagnesowaniu, siejąc spustoszenie w najbliższym otoczeniu.

 • 2

  Zacumowani

  +

  Thunderbird kontaktuje się z prawniczką mutantów, która zrekrutowała go przed laty do Podziemia, mając nadzieję, że będzie ona w stanie pomóc mu w odnalezieniu Wewnętrznego Kręgu. Lauren i Andy mają taki sam sen, co zakłóca szkolenie chłopca oraz skłania Reevę do spisania go na straty, a jego z kolei do ponownego zastanowienia się nad sensem rozstania się z siostrą. Tymczasem Reed musi zachować ogromny sekret w tajemnicy przed grupą. Jace ponownie wpada na trop mutantów.

 • 3

  Komplikacje

  +

  Dziecko Polaris zaczyna cierpieć na zabójczą chorobę. Wewnętrzny Krąg nie jest w stanie jej wyleczyć, co skłania grupę do zwrócenia się o pomoc do mało prawdopodobnego źródła. Tymczasem Reed i Lauren ruszają w drogę, by dostarczyć nielegalne leki, lecz wskutek zamanifestowania się jego mocy ich plany się komplikują. Thunderbird oraz Blink spotykają się z przywódcą Morlocków – podejrzanej grupy mutantów, którzy żyją pod ziemią. Ten oferuje im pomoc w odnalezieniu Wewnętrznego Kręgu, jednakże obie frakcje mogą mieć całkiem odmienne cele.

 • 4

  Prześcignięci

  +

  Struckerowie, oprócz Andy’ego, zaczynają odbudowywać swoje nadszarpnięte zaufanie. Thunderbird, Blink oraz Eclipse odwiedzają Wire’a. Mają nadzieję, że przekonają go ponownie do udzielenia im pomocy. Jednakże po dotarciu na miejsce, dowiadują się od Grapha, brata Wire’a, że wydarzyło się coś strasznego. Ekipa odkrywa, że Wewnętrzny Krąg zamierza najechać na ośrodek, w którym przetrzymywani są mutanci, wykonują więc pewne ruchy, by ich powstrzymać. Tymczasem z Jace'em kontaktuje się członek grupy Czyścicieli.

 • 5

  +

 • 6

  +

 • 7

  +

 • 8

  +

Artykuły