Wielka szansa

1212
© 2021 Fox Media LLC
Wielka szansa

Opis

„Wielka szansa” to serial o drugich szansach, pogoni za marzeniami i sięganiu po to, co nam się należy. Bohaterowie, których mimo różnorodności łączy dotychczasowy brak szczęścia, decydują się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w tanecznym reality show, które może jednak zrujnować im życie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Wróć do mnie

  +

  Grupa różnorodnych, ale jednakowo pozbawionych szczęścia bohaterów decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w tanecznym reality show, obejmującym wystawienie współczesnej wersji „Jeziora łabędziego”.

 • 2

  Trójkąt miłosny

  +

  Gdy ruszają przesłuchania do trzech głównych ról: Białego Łabędzia, Czarnego Łabędzia oraz Księcia, między uczestnikami zawiązuje się rywalizacja. Gabby zarzuca Nickowi celowe manipulowanie programem, a producenci przyłapują męża Julii na narzekaniach na ich małżeństwo. Z kolei Mike przypadkowo zdradza ważny sekret Nickowi oraz ekipie.

 • 3

  Biały Łabędź żyje!

  +

  Monica musi zmierzyć się z przeszłością, kiedy uczestnicy oglądają w Chicago „Jezioro łabędzie” w wykonaniu jej dawnego zespołu. Z kolei Nick dalej zgłębia problemy rodzinne Justina i decyduje się na śmiały ruch z myślą o programie. Napięcia rosną między Gabby i Brittney, tymczasem czująca się niepewnie Paula szuka wsparcia w Mike'u.

 • 4

  Sesja zdjęciowa

  +

  Ukazuje się pierwszy zwiastun programu, a uczestnicy mają obiekcje do zarejestrowanych scen. Wayne wpada na osobę z przeszłości, która chce go wykorzystać, by dostać się do ekipy. Tymczasem Nick jest zajęty wizytą swojej córki. Z kolei Mike z pomocą Pauli chce wywołać zazdrość byłej żony, a Gabby szuka szczęścia w aplikacji randkowej.

 • 5

  Byliśmy jeszcze dziećmi

  +

  Wizyta w liceum Gabby i Justina doprowadza do emocjonalnego wyznania, a ekipa zastanawia się nad kolejnym krokiem. Tymczasem Nick stara się doprowadzić Mike'a i Paulę do poważnej rozmowy wbrew ich woli. Reggie próbuje sobie poradzić z nową rzeczywistością w związku, a Julia szuka relacji z córkami, gdy do zmian dochodzi w ich rodzinie.

 • 6

  Żywe emocje

  +

  Dzień przed premierą programu Brittney i Simona odwiedza niespodziewanie ich nadopiekuńcza matka. Gabby i Brittney dochodzą do porozumienia, a Justin i Simon zbliżają się do siebie. Tymczasem telewizja zleca Nickowi przygotowanie wejścia na żywo po premierze, a męska część uczestników pomaga Reggiemu w jego rozterkach sercowych.

 • 7

  Plan zemsty

  +

  Po ujawnieniu szokującej prawdy w programie na żywo Gabby pracuje z Nickiem, żeby dokonać zemsty. Reggie próbuje się skontaktować z dawnym trenerem i podjąć kolejną próbę gry w lidze futbolowej, a Monica odwiedza szamana. Z kolei Paula otrzymuje niepokojące wieści na temat zdrowia, przez co oddala się od innych, a Simon i Justin próbują odnaleźć się w związku.

 • 8

  Głupie to życie

  +

  Gdy program traci kilku ważnych uczestników, Wayne postanawia zgromadzić wszystkich pod przymusem. Justin, który musi pomóc ojcu w potrzebie, rozmyśla nad ich burzliwą relacją, a Reggie stara się odnaleźć w konfrontacji z bezczelnym młodzikiem. Z kolei Paula podejmuje decyzję na temat zdrowia, a Nick i Monica pracują nad swoim związkiem.

 • 9

  Co nas powstrzyma?

  +

  Wobec niepewnego zdrowia Pauli, Mike decyduje się zrobić odważny krok w ich związku. Nick musi poradzić sobie z wątpliwościami na temat odsłaniania emocji przed kamerą, a Justin ma okazję spotkać się z reżyserem z Broadwayu, co powoduje napięcie w jego związku z Simonem. Tymczasem zupełnie niespodziewanie powraca mąż Julii, Kevin.

 • 10

  Łabędzi śpiew

  +

  Dwa dni przed wielkim finałem uczestnicy szykują się do końcowego występu. Nick musi podjąć trudną decyzję, czy woli pójść za głosem serca czy rozumu, a Julia jest w kropce, kiedy Kevin próbuje ją odzyskać. Tymczasem Justin i Simon próbują poradzić sobie z nowym wyzwaniem w ich związku, a Brittney zamierza postawić się swojej matce.

 • 11

  Nasze własne światło

  +

  Kiedy potężny brak prądu zagraża emisji finału, ekipa wspólnymi siłami stara się oświetlić scenę. Reggie próbuje pogodzić się z Gabby, a Nick usilnie przekonuje telewizję, że jego program jest wyjątkowy. Tymczasem reszta uczestników musi poradzić sobie z nerwami przed finałowym występem, z kolei Brittney otrzymuje szokującą niespodziankę.