Z Archiwum X (2016)

1212

Poniedziałek-piątek od 12:35

Zapowiedź

00:30

Kolejne emisje

 1. Piątek 18 października o 00.30

  Mutacja (Odcinek02 - S10)

 2. Poniedziałek 21 października o 21.05

  Potwór (Odcinek03 - S10)

 3. Piątek 25 października o 00.20

  Potwór (Odcinek03 - S10)

Opis

Powracający po trzynastu latach, nowy, sześcioodcinkowy rozdział serialu, w którym agenci FBI Mulder i Scully prowadzą śledztwa niewyjaśnionych spraw z tytułowego Archiwum X.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Moje zmagania

  +

  Agenci Mulder i Scully powracają po 13 latach, by na żądanie gospodarza internetowego programu telewizyjnego przeprowadzić kolejne śledztwo dotyczące rządowego spisku. Prowadzący show zapoznaje ich z kobietą, która twierdzi, iż została porwana przez obcych i dzieli się z nimi zaskakującymi informacjami.

 • 2

  Mutacja

  +

  Gdy Mulder i Scully starając się ustalić, jaka niewidzialna siła mogła zmusić pewnego naukowca do popełnienia samobójstwa, odkrywają laboratorium, w którym wskutek ekstremalnych eksperymentów genetycznych powstały podmioty posiadające niebezpieczne moce.

  Na antenie
  Piątek 18 października o 00.30
  1212
  na FOX
 • 3

  Potwór

  +

  Gdy w lesie zostaje znalezione martwe ciało, Mulder i Scully zostają wezwani, by przeprowadzić śledztwo i ustalić, czy był to atak zwierzęcia, seryjny zabójca czy może dziwny stwór, jak opisał go naoczny świadek. Tymczasem Mulder jest w stanie skonfrontować się z niektórymi z własnych demonów, w tym poczuciem rozczarowania swoimi życiowymi dokonaniami.

  Na antenie
  Poniedziałek 21 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 25 października o 00.20
  1212
  na FOX
 • 4

  Z powrotem w domu

  +

  Mulderowi i Scully zostaje zlecone przeprowadzenie śledztwa w sprawie zamordowania wysoko postawionego urzędnika władz miasta, przy czym wydaje się, jakby tej zbrodni nie była w stanie popełnić żadna ludzka istota. Tymczasem Scully musi poradzić sobie z głębokimi emocjami związanymi z dzieckiem, które oddała do adopcji.

  Na antenie
  Poniedziałek 28 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 1 listopada o 00.00
  1212
  na FOX
 • 5

  Babilon

  +

  W galerii sztuki, wystawiającej dzieła, które można uznać za potencjalnie obraźliwe, dochodzi do zamachu bombowego. Prowadzący dochodzenie Mulder i Scully szukają sposobu na skomunikowanie się z przebywającym w śpiączce bombiarzem, w celu powstrzymania kolejnego ataku. Tymczasem para młodszych agentów FBI, współpracujących przy tej sprawie, skłania Muldera i Scully do przeegzaminowania własnych poglądów, w miarę jak Scully poszukuje odpowiedzi w nauce o mózgu, a Mulder w mistycyzmie.

  Na antenie
  Poniedziałek 4 listopada o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 9 listopada o 03.30
  1212
  na FOX
 • 6

  Moje zmagania, cz. 2

  +

  Śledztwo, które Mulder i Scully wszczęli wraz ze zwolennikiem teorii spiskowych i gospodarzem internetowego show Tadem O’Malleyem, ściąga im na głowę potężnych wrogów. Po tym, jak w całym kraju ludzie zaczynają poważnie chorować, dochodzi do wybuchów paniki. Scully musi zajrzeć w głąb siebie zanim podejmie się próby szukania stosownego lekarstwa. Tymczasem Mulder konfrontuje się z człowiekiem, którego uważa za odpowiedzialnego za to, co się dzieje. Jednak kluczem do zbawienia może okazać się całkiem inna postać z przeszłości Muldera i Scully.

  Na antenie
  Poniedziałek 11 listopada o 21.05
  1212
  na FOX