Zabójcze umysły

Poniedziałek - piątek o 20:10

1212
©ABC Studios
Zabójcze umysły

Kolejne emisje

 1. Piątek 3 lutego o 20.10

  Luke (Odcinek06 - S14)

 2. Piątek 3 lutego o 22.00

  Dom na początek (Odcinek02 - S14)

 3. Piątek 3 lutego o 22.55

  Zasada 34 (Odcinek03 - S14)

Opis

Elitarny zespół agentów FBI, którzy tworzą profile psychologiczne i analizują umysły najbardziej poszukiwanych przestępców. Starają się przewidzieć ich kolejne ruchy, zanim uderzą ponownie. Pracownicy Jednostki Analiz Behawioralnych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby zrozumieć motywy sprawców oraz kierujące nimi emocje, co pozwoli na ich zatrzymanie.

Odcinki

 • 1

  Pod skórą

  +

  Zespół Jednostki Analiz Behawioralnych bada przypadek nieznanego sprawcy, który działa w sposób uderzająco podobny do tego, jak będący obsesją Rossiego Kameleon czyli Everett Lynch, który prawie go zabił, a następnie zniknął.

  Na antenie
  Piątek 17 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 18 lutego o 01.40
  na FOX
 • 2

  Przebudzenia

  +

  Gdy jeden z członków Jednostki Analiz Behawioralnych przebywa w szpitalu, ekipa nie ustaje w poszukiwaniach Everetta Lyncha i jego córki Grace. Z kolei Spencer ma ważne spotkanie ze swoją matką Dianą Reid, która na jakiś czas wraca do pełnej świadomości.

  Na antenie
  Poniedziałek 20 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 lutego o 21.05
  na FOX
 • 3

  Album

  +

  Ekipa Jednostki Analiz Behawioralnych bada sprawę serii pozornie przypadkowych wybuchów, w których giną ludzie na terenie stanów Kentucky i Tennessee.

  Na antenie
  Wtorek 21 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 lutego o 22.00
  na FOX
 • 4

  Sobota

  +

  Przedstawiciele Jednostki Analiz Behawioralnych spędzają wolny czas w sobotę na wiele różnych sposobów. Gdy Rossi i Prentiss pomagają Simmonsowi w poskładaniu nowej kołyski, Garcia prowadzi zawody hakerskie, a doktor Reid zaczyna rozmowę z kobietą o imieniu Maxine.

  Na antenie
  Środa 22 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 lutego o 22.55
  na FOX
 • 5

  Duch

  +

  Po serii zabójstw z ręki strzelca zespół Jednostki Analiz Behawioralnych udaje się do Des Plaines w stanie Illinois, żeby zbadać sprawę potencjalnego seryjnego mordercy, będącego naśladowcą. Ich śledztwo schodzi na dalszy plan, gdy sami stają się celem.

  Na antenie
  Czwartek 23 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 lutego o 23.50
  na FOX
 • 6

  Randka

  +

  Gdy ojciec i córka zostają porwani, dawna przeciwniczka Jednostki Analiz Behawioralnych powraca z bardzo konkretnymi żądaniami wobec doktora Reida.

  Na antenie
  Piątek 24 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 lutego o 00.45
  na FOX
 • 7

  Ofiara

  +

  Kiedy zespół Jednostki Analiz Behawioralnych udaje się do Denver, żeby zbadać serię zabójstw, Prentiss jest zmuszona przemyśleć swoją relację z agentem specjalnym Andrew Mendozą.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 28 lutego o 04.25
  na FOX
 • 8

  Drzewo genealogiczne

  +

  Prentiss i J.J. stają przed koniecznością podjęcia ważnych decyzji na temat ich przyszłości, a członkowie zespołu Jednostki Analiz Behawioralnych jadą do Beaumont w Teksasie, żeby zająć się sprawą serii morderstw na biznesmenach.

  Na antenie
  Wtorek 28 lutego o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Środa 1 marca o 04.25
  na FOX
 • 9

  Twarzą w twarz

  +

  Minął rok, odkąd Rossi niemal zginął z rąk Everetta Lyncha, czyli Kameleona. W tym czasie udało mu się sformułować kilka nowych teorii przy wsparciu ze strony byłego partnera Jasona Gideona. Załoga Jednostki Analiz Behawioralnych rusza w pościg, żeby w końcu dopaść Lyncha.

  Na antenie
  Środa 1 marca o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 3 marca o 22.00
  na FOX
 • 10

  Koniec końców

  +

  Po wybuchowym spotkaniu twarzą w twarz z Everettem Lynchem czyli Kameleonem doktor Reid ma halucynacje spowodowane obrażeniami mózgu. W wizjach nawiedzają go duchy z przeszłości. Z kolei Jednostka Analiz Behawioralnych dokonuje szokującego odkrycia na temat Lyncha, które osobiście wpływa na Rossiego, a cały zespół zbiera się, żeby świętować jego przejście na emeryturę.

  Na antenie
  Czwartek 2 marca o 20.10
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 3 marca o 22.55
  na FOX