Zagrywka

1212

W każdy wtorek

Sezon 1
00:30

Opis

Pełna emocji historia Ginny Baker, pierwszej kobiety, której udało się dostać do pierwszoligowej drużyny amerykańskiego baseballu.

Wideo

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Debiutantka

  +

  Piękna, twarda i utalentowana sportsmenka, Ginny Baker, jako pierwsza kobieta w historii dostaje angaż w drużynie San Diego Padres, gdzie ma zadebiutować w MLB, najważniejszej lidze amerykańskiego baseballu. Zyskana z dnia na dzień sława i szum medialny nie pasują do dziewczyny, której zależy tylko na tym, by dobrze rzucać piłką.

 • 2

  Okres przejściowy

  +

  Ginny stara się dopasować do drużyny, pomimo iż na jaw wychodzi seksistowski komentarz na jej temat, wygłoszony przed laty przez Ala. Tymczasem Mike stara się pogodzić z nieuchronnym schyłkiem swojej kariery, jak również końcem swojego małżeństwa.

 • 3

  Ostra piłka

  +

  Gracze Padres robią szum w związku z nadchodzącym meczem z drużyną Cardinals, której miotacz złamał Tommy’emu palec podczas bójki. Ginny jest wyraźnie poruszona, gdy w gronie przeciwników zauważa swojego byłego chłopaka, Trevora. Tymczasem Al kontaktuje się z wieloletnią przyjaciółką, prosząc o pomoc w zachowaniu swojej posady.

 • 4

  Przełom

  +

  Mike doznaje kontuzji, co może wpłynąć na jego udział w meczu gwiazd MLB. Tymczasem Ginny zmaga się ze znalezieniem równowagi pomiędzy karierą sportową i prywatnym życiem. Zawodnicy Padres czują się niemile zaskoczeni, gdy okazuje się, że Oscar podpisał kontrakt z Livanem Duarte, gwiazdorskim łapaczem z Kuby.

 • 5

  Transfery

  +

  Zawodnicy drużyny Padres siedzą jak na szpilkach z powodu szerzących się plotek na temat potencjalnego transferu Blipa. Tymczasem Oscar stara się ułożyć sobie współpracę z przejściowym prezesem klubu, a Mike usiłuje wyprostować swoje relacje z Amelią.

 • 6

  Sponsor

  +

  Po podpisaniu lukratywnego kontraktu z firmą Nike, Ginny odczuwa na swoich barkach niemożliwy do ogarnięcia stres, co prowadzi do nocnej rebelii i nakazanej przez władze klubu sesji z terapeutką.

 • 7

  San Francisco

  +

  Napięcie wisi w powietrzu po tym, jak podczas meczu w San Francisco Livan Duarte zostaje wyznaczony do łapania, a Mike przesunięty na pierwszą bazę. Tymczasem Amelia i Oscar pracują razem, by wyciszyć ostatni skandal związany z Ginny.

 • 8

  Niepowstrzymane siły i rzeczy nie do ruszenia

  +

  Ulewny deszcz na stadionie Petco Part uniemożliwia dokończenie meczu. Chcąc zabić czas, zawodnicy postanawiają przeprowadzić posiedzenie kangurzego sądu w budynku klubu. Tymczasem w wyniku sugestii Oscara, Mike zaczyna rozważać opcję transferu do nowej drużyny. Niespodziewany przyjazd brata Ginny, Willa, powoduje tarcia z Amelią.

 • 9

  Skreślony

  +

  Mike staje się obiektem spekulacji prasowych wskutek rozsiewanych w branży plotek odnośnie zniesienia klauzuli transferowej w jego kontrakcie. Tymczasem Evelyn i Will postanawiają wspólnie rozkręcić biznes. Amelia jest zaniepokojona, że przedsięwzięcie ma opierać się na sławie Ginny.

 • 10

  Nic nie mów

  +

  Ross ostrzega kierownictwo drużyny Padres, że Ginny niebezpiecznie zbliża się do granic wytrzymałości w rzucaniu piłką, ale oni z niechęcią podchodzą do pomysłu wycofania jej z gry przed końcem sezonu. Tymczasem Amelia doprowadza do konfrontacji z Willem w kwestii pieniędzy, które zniknęły z funduszu przeznaczonego na restaurację.