Zawód: Amerykanin

1212
The Americans © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Zawód: Amerykanin

Opis

Serial ukazujący skomplikowane relacje małżeństwa szpiegów KGB, udających Amerykanów w okresie prezydentury Ronalda Reagana.

Odcinki

 • 1

  Martwa ręka

  +

  Jesień 1987 roku. Zbliża się ważne, międzynarodowe spotkanie w sprawie eliminacji broni nuklearnej. Jak nigdy przedtem, Elizabeth jest zmuszana do maksymalnego wysiłku. Philip zajmuje się głównie zarządzaniem ich rozwijającą się agencją podróży, dopóki niespodziewany gość nie zgłasza się do niego z wywołującą niepokój prośbą.

 • 2

  Czajkowski

  +

  Elizabeth bierze sobie na cel wieloletniego informatora, który może mieć wpływ na przebieg zbliżających się obrad. Philip zajmuje się interesami w agencji podróży. Stan dowiaduje się o przyjeździe przyjaciela z dawnych lat.

 • 3

  Planowanie transportu miejskiego

  +

  W następstwie katastrofalnej operacji, Philip i Elizabeth ścierają się w kwestii tego, w jaki sposób postąpić z Paige. Tymczasem Stan ma trudności z opanowaniem rosnącego ryzyka, związanego z wiszącym na włosku związkiem Sofii i Giennadija.

 • 4

  Pan i Pani Teacup

  +

  Po odebraniu niepokojących informacji, Elizabeth podejmuje nadzwyczajne środki, by zbliżyć się do sowieckiego negocjatora. Tymczasem Philip dzieli się z Henrym zaskakującymi wiadomościami.

 • 5

  Wielka wojna ojczyźniana

  +

  Szczyt zbliża się wielkimi krokami. Elizabeth angażuje Philipa do pomocy w związku z misją, która może zapewnić informacje zmieniające reguły gry.

 • 6

  Draka

  +

  Nagłe zadanie odciąga Elizabeth od rodziny w ważnej dla niej chwili. Tymczasem w FBI, znaczący rozwój wypadków sprawia, że Aderholt zwraca się do Stana o pomoc przy nie cierpiącym zwłoki dochodzeniu.

 • 7

  Żniwa

  +

  Philip i Elizabeth łączą siły, by wziąć udział w ryzykownej operacji, która nie przypomina żadnej z ich poprzednich akcji. Tymczasem Stan i Henry spędzają ze sobą trochę wspólnego czasu.

 • 8

  Szczyt

  +

  Wraz ze zbliżającym się szczytem, dotyczącym eliminacji broni nuklearnej, szokująca rewelacja, którą Philip raczy Elizabeth, wprowadza kompletny zamęt w jej życiu i pracy. Tymczasem Stan postanawia sprawdzić, czy niebezpieczne podejrzenia mają jakieś podstawy.

 • 9

  Elizabeth Jennings

  +

  Elizabeth nie wie, w stosunku do kogo powinna pozostać lojalna. Przypadkowe spotkanie okazuje się dla Philipa czymś więcej niż mógłby się spodziewać.

 • 10

  START

  +

  W finale serii, Jenningsowie stają w obliczu wyboru, który na zawsze zmieni ich życie.