FILMOWY CZERWIEC NA FOX

Sprawdź, kiedy możesz obejrzeć

GODZINY SZCZYTU 3© Warner Movies

Inspekor Lee i detektyw James Carter dostają zadanie wytropienia zamachowca, który chciał zabić ambasadora Chin. Powodem zamachu jest tajemnicza starodawna lista kryminalistów.

W rolach głównych: Jackie Chan, Chris Tucker, Max von Sydow

 

WŁADZA ABSOLUTNA© Warner Movies

Starzejący się złodziej postanawia wykonać ostatni skok, zanim zakończy swoją karierę.  Jego celem jest posiadłość jednego z najbogatszych ludzi w Waszyngtonie. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli.

W rolach głównych: Clint Eastwood, Gene Hackman, Ed Harris

 

OCEAN’S 13© Warner Movies

Danny Ocean wraz ze swoim gangiem postanawia pogrążyć finansowo i skompromitować bezwzględnego właściciela kasyn - Willy'ego Banka.

W rolach głównych:  George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon

 

ZABÓJCZA BROŃ© Warner Movies

Doświadczony sierżant Roger Murtaugh dostaje za zadanie poprowadzenie śledztwa w sprawie śmierci młodej kobiety – córki potentata bankowego. Wraz z rozpoczęciem śledztwa dostaje nowego partnera Martina Riggsa, nieco szalonego sierżanta, który od czasu śmierci żony Wiktorii miewa samobójcze zapędy.

W rolach głównych: Mel Gibson, Danny Glover, Gary Busey

 

ZABÓJCZA BROŃ 4© Warner Movies

Policjanci Martin Riggs i Roger Murtaugh prowadzą śledztwo dotyczące nielegalnego transportu ludzi z Chin do USA. Przyglądają się działaniom azjatyckiej organizacji przestępczej.

W rolach głównych:  Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci

 

INFILTRACJA© Warner Movies

Policja w południowym Bostonie walczy z przestępczością zorganizowaną. Jej celem jest aresztowanie nieuchwytnego szefa grupy przestępczej - Franka Costello. Tajny policjant w szeregach mafii i informator mafii w bostońskiej jednostce dochodzeniowej toczą ze sobą śmiertelną rozgrywkę. Obaj podejmują wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego.

W rolach głównych:  Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson