PREMIERA W PONIEDZIAŁEK
18 LUTEGO O 21:05

ZOBACZ ZWIASTUN

O SERIALU

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem, który został odkryty kilka lat wcześniej w boliwijskiej dżungli. Eksperymenty prowadzone są pod nazwą „Projekt Noah”. Wirus wydłuża życie i zwiększaja siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że są też skutki uboczne jego działania, gdyż zmienia ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanymi Wirolami. Widząc jak silne stają się te „istoty” wojsko chce wykorzystać je do własnych celów, bo nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Jednak dopóki trwają badania zarażeni przetrzymywani są w specjalnej, tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że eksperyment może wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej ludzkości.

To właśnie tam agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, Cenny ładunek) dostarcza wybranych przez agencję ludzi, którzy mają zostać poddani eksperymentom. W kolejnej fazie projektu wirus ma zostać podany dziecku. Dlatego Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. Jednak po przejęciu dziewczynki w agencie zaczynają budzić się wyrzuty sumienia aż w końcu postanawia porzucić swoją pracę i pomóc jej uciec przed czekającym na nią niebezpieczeństwem. Od tej pory pomiędzy nim a Amy tworzy się niezwykle silna więź. Oboje będą musieli stawić czoła amerykańskiej armii, agentom specjalnym oraz bezwzględnym naukowcom.

NA PODSTAWIE BESTSELLEROWEJ TRYLOGII
JUSTINA CRONINA

"PRZEJŚCIE"

WIDEO

POZNAJ BOHATERÓW

AMY BELAFONTE

SANIYYA SIDNEY

Dziewczynka, która została obiektem testowym w Projekcie NOAH. Naukowcy desperacko próbują zrozumieć ograniczenia wirusa i wierzą, że młody człowiek jest kluczem do ich sukcesu.

Brad Wolgast

MARK-PAUL GOSSELAAR

Agent federalny, który zlecił sprowadzenie Amy Bellafonte do Projektu NOAH. Ale po spotkaniu z Amy lojalność Brada wobec Projektu NOAH jest testowana, zaś on sam ostatecznie staje się jej ojcem zastępczym, próbującym ochronić ją za wszelką cenę.

Tim Fanning

JAMIE MCSHANE

Były naukowiec i partner Dr. Jonasa Leara. Podczas pobytu w Boliwii, przy projekcie badawczym Leara, został ranny w szyję, a teraz jest Pacjentem Zero przy Projekcie NOAH. Fanning ma umiejętności o których nie wiedzą Lear i pozostali lekarze.

Major Nichole Sykes

CAROLINE CHIKEZIE

Główny naukowiec w Project NOAH. Wojskowy lekarz chorób wewnętrznych specjalizujący się w chorobach zakaźnych, Sykes jest naturalnym, wykwalifikowanym liderem. W następstwie dyrektywy DOD o zbliżającej się pandemii, Sykes zmaga się z decyzją o wykorzystaniu dziecka jako obiektu testów.

PEŁNA OBSADA