THE WALKING DEAD, SEZON 7: DANAI GURIRA / MICHONNE

THE WALKING DEAD, SEZON 7: DANAI GURIRA / MICHONNE

Jaki moment był najbardziej przełomowy dla Michonne w poprzednim sezonie?

Teraz, kiedy jej życie prywatne się zmieniło, Michonne odzyskała swoją intymność, która nadaje nowy ton jej osobie i temu jak funkcjonuje w świecie. W pewien sposób sytuacja ta uczyniła ją nawet bardziej wojowniczą. Obok siebie ma mężczyznę, którego od samego początku darzyła dużym szacunkiem.

Czy atak na ludzi Negana był błędem?

Żyjąc w tak wrogo nastawionym świecie, ciężko jest w prosty sposób ocenić moralnie to wydarzenie. Tak naprawdę oni próbowali nie pozwolić, żeby ta sytuacja wymknęła się spod kontroli i obróciła się przeciwko nim. Już wcześniej mieli do czynienia z okrutnymi ludźmi, którym zaufali, a tym ludziom zdecydowanie nie powinni ufać. Decyzja była słuszna, jednak nie zdawali sobie sprawy ze skali zagrożenia jakie za sobą niesie.

Dlaczego spotkanie z Neganem i Zbawcami jest dla nich lekcją pokory?

Rick mówił o tym w sezonie 5 – „zadzierasz z niewłaściwymi ludźmi”. I tym razem sami wpadliśmy w tę pułapkę, zadarliśmy z niewłaściwymi ludźmi.

Dlaczego Michonne w tak morderczy sposób patrzy się na Negana?

W tym momencie Michonne czuje całkowity brak mocy i ta sytuacja wyprowadza ją z równowagi. Z pewnością czuje wściekłość i liczy na jakiekolwiek wyjście z tej opresji, jednak nic takiego się nie dzieje. Jedyne co jej pozostaje to wyrażenie swoich emocji wzrokiem.

Co sprawia, że gra w którą gra z nimi Negan jest najgorszą torturą?

Prawdopodobnie najbardziej przerażający w tej grze jest fakt, że utknęliśmy w miejscu, które uniemożliwia nam jakąkolwiek zmianę położenia. Do tego zestawienie dziecięcej rymowanki Ene Due  z "zaraz zabiję jedno z was" – to monstrualnie ciężka sytuacja.

W jaki sposób Negan zmienił świat The Walking Dead?

Ta grupa nigdy nie widziała jeszcze takiej siły. Reguły gry się zmieniły i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy mogli w niej brać udział.

Dlaczego Rick obawia się Negana? Sprawdź nowy wywiad z Andrew Lincolnem

Jak wygląda przyszłość grupy w nowym sezonie według Normana Reedusa? Sprawdź nowy wywiad

Informacje o serialu