THE WALKING DEAD SEZON 7, NORMAN REEDUS / DARYL

THE WALKING DEAD SEZON 7, NORMAN REEDUS / DARYL

Jak zmieniła się perspektywa grupy, kiedy klęczeli w lesie czekając na decyzję Negana?

Uświadomili sobie, że to nie oni są dłużej u steru. Że jest ktoś, kto ma pod sobą większe terytorium i to on ustala od teraz warunki gry. To niezwykle interesujące posunięcie, że pojawił się bohater, który faktycznie zasieje w nich strach. Jednym z moich ulubionych momentów finału 6 sezonu, było obserwowanie Ricka, który powoli traci kontrolę. To on przewodził tym ludziom przez tak długi czas i być może to właśnie on zaprowadził ich w ślepą uliczkę.

Z czego zdał sobie sprawę Daryl?

Że za błędy można przypłacić życiem.

Co sprawia, że Negan jest najgroźniejszym przeciwnikiem z jakim przyszło się zmierzyć grupie?

Negan jest mordercą z krwi i kości, jest w posiadaniu dużej władzy. Ma armię ludzi, w której każdy sam uważa się za Negana. Są mu bezkrytycznie oddani. W tym momencie nie ma od tego odwrotu.

Jakim sposobem Negan może przeszkodzić grupie? Do tej pory nikomu się to jeszcze nie udało.

Kluczem jego sukcesu może być strach. Strach jest większą motywacją niż miłość, czy zemsta. Negan sprawa, że ludzie autentycznie się boją i to jest jego największa karta przetargowa. Jego działanie jest szczególnie okrutne, kiedy używa banalnej rymowanki. Nie ma w sobie ani cienia skruchy, nie robi tego z pobudek personalnych. Wszystko dzieje się tak po prostu, tylko po to, żeby utrzymać jego porządek rzeczy.

Jak wygląda przyszłość grupy?

Na ten moment wygląda naprawdę źle. Prawdopodobnie ich świat wywróci się do góry nogami. Wiemy, że Negan ma pod sobą wielu ludzi, jednak nie wiemy tak naprawdę jak daleko sięgają jego macki.

Jak Romans z Rickiem wpłynął na życie Michonne? Czytaj nowy wywiad z Danai Gurirą

Dlaczego Rick obawia się Negana? Sprawdź nowy wywiad z Andrew Lincolnem

Informacje o serialu