CZWARTKI O 21:00


ZOBACZ ZWIASTUN

O SERIALU

FABUŁA

Kiedy astronomowie odszyfrowali sygnał otrzymany z innej galaktyki, stał się on ostatecznym dowodem na istnienie inteligentnego życia pozaziemskiego. Z zapartym tchem oczekiwano dalszego kontaktu. W ciągu kilku dni ludzkość została niemal całkowicie zniszczona w wyniku ataku. Ci, którzy przetrwali, żyją w przerażającym, opuszczonym świecie.

Gdy przybysze poszukują i zabijają tych, którzy pozostali jeszcze przy życiu, ocalali zadają palące pytanie - kim są napastnicy i dlaczego są tak bardzo zainteresowani naszą destrukcją?

To opowieść o zwykłych ludziach, którzy znajdują się w niezwykłej sytuacji. Jednak nie są oni tylko ofiarami okrutnej wojny. Wkrótce zrozumiemy, że brutalny atak na Ziemię nie jest przypadkowy, a jego przyczyny powstają na naszych oczach.

Akcja serialu "Wojna światów" rozgrywa się we współczesnej Europie. Powstał on w oparciu o powieść H.G. Wellsa. Autorem scenariusza jest zdobywca nagrody BAFTA Howard Overman (Wyklęci, Crazyhead, Przygody Merlina). Producenci wykonawczy to Johnny Capps, Julian Murphy i Howard Overman z Urban Myth Films.

POZNAJ POSTACIE

OBSADA

ELIZABETH McGOVERN

HELEN BROWN

W miarę rozwoju wydarzeń Helen musi ponownie rozważyć wszystko, co kiedyś uważała za prawdę.

GABRIEL BYRNE

BILL WARD

Neurobiolog, który za wszelką cenę pragnie odzyskać ukochaną kobietę.

BAYO GBADAMOSI

KARIEM GAT WICH MACHAR

Był dzieckiem-żołnierzem. Teraz, podczas tragicznych wydarzeń, na nowo odkrywa ludzi.

DAISY EDGAR-JONES

EMILY GRESHAM

Niezależna nastolatka, która w nowym świecie ma do odegrania kluczową rolę.

CAŁA OBSADA